THOMASOVE NÁPADY

NUDA KILLER, teda všetko, čo stojí za to... VŠETKO, ČO VÁS LEN NAPADNE + viac pre registrovaných a nadreg...

NASTENKA

ODKAZOVAČ

NÁVŠTEVY

Počasie

Zdroj: počasie

Kalendár

ODPORÚČANÝ PREHLIADAČ: Mozilla Firefox

HOMEPAGE

V pravom paneli nájdete CHAT. Prosím používajte vstup bez registrácie. Tak isto si nájdu chat aj nadregistrovaný v rubrike pre nadreg.
Určite už poznáte Gmail. Je to skutočne dobrá vec. Ale ak náhodou nie, navštívte adresu mail.google.com. ALE VŠETKÝM ODPORÚČAM CHECKNÚŤ NASLEDUJÚCE VIDEO, UVIDÍTE HO KEĎ KLIKNETE DOLE NA ZOBRAZIT CELÉ.
HUDBA KOMPONOVANÁ Z WINDOWS 98 a XP ZVUKOV.  Pre vypočutie si daj zobraziť celé.
DôLEŽITÁ ANKETA!!!
Iba pre nadregistrovaných.... Checknite to... naozaj stoja za to....
Bojíte sa inštalácie UBUNTU, alebo GREENIE LINUXU, lebo si myslite, že je zložitá? Tak si stiahnite TENTO NÁVOD a preštudujte si ho. Nemajte strach, veľa textu tam nieje. Obshuje screeny obrazovky a určite Vás presvedčí o tom, že by to dokázalo nainštalovať a nastaviť aj malé dieťa. TU je prihlasovacia téma a návody na sfunkčnenie problémových modemov.

Uvažujete nad používaním UBUNTU, alebo GREENIE?

Podporte nové fórum! Toto fórum sa snaží ukázať, že aj bezplatné programy dokážu konkurovať platenému softu. Príspevky iba ohľadom bezplatného a legálneho obsahu. Zaregistrujte sa a aj vy pomôžte rozvoju fóra! t11forum.wz.cz
Pozeral som nový klip KONTRAFAKTU - Život je boj a veľmi ma prekvapilo že tam nechali vybuchnúť jedno brutálne auto slovenskej výroby...
1  
2  
3  
 
NUDA KILLER, teda všetko, čo stojí za to... VŠETKO, ČO VÁS LEN NAPADNE + viac pre registrovaných a nadreg...