THOMASOVE NÁPADY

NUDA KILLER, teda všetko, čo stojí za to... VŠETKO, ČO VÁS LEN NAPADNE + viac pre registrovaných a nadreg...

NASTENKA

ODKAZOVAČ

NÁVŠTEVY

Počasie

Zdroj: počasie

Kalendár

ODPORÚČANÝ PREHLIADAČ: Mozilla Firefox

HOMEPAGE

Je to rubrika, kde nájdete videá súvisiace s článkami ktorých základom je video. (podrubrika YOUTUBE AND MYSPACETV.COM)
Stojí za to pozrieť si to. Podľa mňa je po grafickej stránke určite vedúcim LINUX UBUNTU. Uvidíte aj pravdepodobne najväčšie fo-pa MICROSOFTU. Video - klikni na: zobrazit celé. Nezabudni zahlasovať na HOMEPAGE!
ONLINE HRY... Určite viete čo to znamená, tak neváhajte a klikajte... hry budem priebežne pridávať...
Na pravom paneli a ako rubrika pod YOUTUBE AND MYSPACETV.COM: TRACK; imeem.com - s prehliadačom opera občas nespolupracuje, stačí otvoriť v internet exploreri.
Kamarát mi poslal odkaz na youtube. Bol to odkaz na toto video. Je pre človeka, Fichťa, ktory sa zabil pri nehode na motorke. Ja som ho vôbec nepoznal, ale podľa toho, čo pre neho urobili jeho priatelia, môžem s istotou povedať, že to bol ČLOVEK s veľkým Č. Keď si to pozriete, bude vám do plaču. Odpočívaj v pokoji! Checkujte po kliknutí na zobrazit celé!
Umožňuje pozerať vysielanie NASA TV priamo vo vašom prehliadači. Nájdete ju vpravo pod rádiom. Môžete si stiahnuť aj program, v sekcii DOWNLOAD.
Nový prírastok na stránke. Nájdete ho napravo pod RSS. Stačí vybrať bitrate a počúvajte!
Bola pridaná nová rubrika YOUTUBE AND MYSPACETV.COM. YouTube už určite dobre poznáte a ak nie, stačí checknúť.
Staňte sa spolutvorcami týchto stránok. Vaše nápady posielajte na adresu thomasove.napady@centrum.sk . Po vyhodnotení budú radené do rubrík. Nezabudnite sa podpísať. Budú uverejnené aj s vašim menom.
Galérie sú najskôr radené po rubrikách ku ktorým patria. Neskôr sa triedia a presúvajú do rubriky fotogaléria. Neobľúbené a staré fotogalérie budú zmazané.
1  
2  
3  
 
NUDA KILLER, teda všetko, čo stojí za to... VŠETKO, ČO VÁS LEN NAPADNE + viac pre registrovaných a nadreg...